Welcome to our company

SZANSA NA LEPSZE JUTRO – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień AZYLVIP

SZANSA NA LEPSZE JUTRO – Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień AZYLVIP

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień AZYLVIP powstał z myślą, aby pomagać ludziom, którzy przede wszystkim borykają się z problemem uzależnienia, ale również mają szereg innych, nierozwiązanych problemów życiowych. Większość ludzi ma szereg powodów do zmartwień, ale próbuje je rozwiązywać.

Nikt nie rodzi się alkoholikiem czy narkomanem i nikt nie budzi się pewnego dnia w dziwnym miejscu, do którego nigdy nie poszedłby, gdyby był trzeźwy.

Uzależnienie rozwija się niepostrzeżenie a czasami nawet przyjemnie. Początkowo alkohol czy niektóre narkotyki rozluźniają, ośmielają, czynią dowcipnym tzw. dusza towarzystwa. Alkohol czy narkotyk sprawia, że masz dobre grono znajomych a nawet przyjaciół. Oprócz przyjmowania substancji psychoaktywnych, ważne jest też spotkanie z ludźmi, że się zabawimy, dobrze zjemy, pogadamy o polityce, biznesach, wakacjach i o czym tam jeszcze.

Z czasem jednak, fakt picia czy brania wybija się na plan pierwszy. Elementy atrakcyjne dawniej, bledną. Przestaje Cię zajmować, co u kogo słychać, liczy się, że się napijesz czy weźmiesz. Wypijasz drinka, może 2 lampki wina przed wyjściem na spotkanie. Bierzesz, wciągasz myśląc, że lepiej funkcjonujesz. Dokonujesz wyborów pomiędzy sytuacjami z udziałem alkoholu, czy narkotyków a tymi samym  – szukasz okazji do picia i brania. Inicjujesz kolejki do picia. Zachwalasz sobie i innym nieziemską moc narkotyków. Chętnie przejmujesz rolę osoby napełniającej kieliszki, przygotowujesz drinki. Wypijasz lub bierzesz coraz więcej, dawka sprzed kilku lat, którą się upijałeś(łaś) lub odurzałeś poszła w zapomnienie.

Pijesz czy bierzesz coraz częściej. Masz dobrą pracę, więc nie pijesz w tygodniu (co może najwyżej 2-3 piwa, kilka lampek), bierzesz bo jak twierdzisz to Ci daje „kopa” do pracy, pomysłów itd., ale już pod koniec tygodnia ogarnia Cię przyjemne podniecenie na myśl o weekendzie. Świat i ludzie znowu wydają się lepsi. Problemy mniej straszą.

Znasz już smak kaca na drugi dzień, ale bardziej doświadczeni w piciu nauczyli Cię sposobu na ból głowy. Czujesz rozdrażnienie, niepokój, potliwość, drżenie i ogólną słabość organizmu (do którego jeszcze dokłada się upominający partner). Po prostu musisz się napić czy wziąć. Jesteś jak nowo narodzony i byle do wieczora, bo dopiero sobota.

Tak, mijają dni, przepite od piątku do niedzieli. Nie pamiętasz, że trwa, to już kilka lat. Nie martwisz się piciem czy braniem, bo przecież masz mocną głowę, przepijesz prawie każdego. Chełpisz się tym …

… ale czy Twoje życie naprawdę tak wygląda?, czy Jesteś szczęśliwy? , czy szczęśliwi są Twoi bliscy?

… i w tym momencie pojawiamy się My – AzylVIP.

 

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień AZYLVIP położony jest w województwie małopolskim w Jerzmanowicach, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa.

Jako jedni z nielicznych, przyjmujemy Pacjentów pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Pomożemy każdemu, niezależnie od jego aktualnego stanu.

Najważniejszy jest ten pierwszy krok, który Pacjent musi wykonać sam, czyli zgłosić się do naszego Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień AZYLVIP

Zdrowie i życie stawiamy na pierwszym miejscu, tylko pozwól Sobie pomóc.

Reszta należy do Nas.

Zadzwoń już dziś pod numer: 502-620-530

Odwiedź naszą stronę w Internecie: www. azylvip.pl

Bądź napisz email: kontakt@azylvip.pl

Podobne wpisy:

Detoks alkoholowy i odtrucie organizmu w AZYLVIP: jak to działa i dlaczego jest ważne?

Detoks alkoholowy: pierwszy etap walki o siebie Detoks alkoholowy to nic innego, jak odtrucie organizmu z toksyny, którą jest alkohol. Detoksykacja to proces niezbędny dla osób, które zmagają...

Alkoholizm: czym jest i jak go leczyć?

Alkoholizm jest chorobą – warto wiedzieć Alkoholizm to choroba przewlekła i podstępna, charakteryzująca się niezdolnością do kontrolowania spożycia alkoholu i koniecznością jego...

Jakie są kryteria uzależnienia? Jak rozpoznać problem!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy jesteś uzależniony od czegoś? Uzależnienia mogą przybierać różne formy i wpływać na nasze życie w negatywny sposób. Zrozumienie kryteriów...